Arduino Mega ADK для Android

Тема про найбільшу найпотужнішу модель з класу Arduino. Флагман контролерів для створення систем "Розумний будинок"
Відповісти
Аватар користувача
Arduino
Site Admin
Повідомлень: 99
З нами з: 16 травня 2017 18:18

Arduino Mega ADK для Android

Повідомлення Arduino »

Версія плати Mega 2560 з підтримкою USB host інтерфейсу для зв'язку з телефонами на Android і іншими пристроями з USB інтерфейсом. Найбільш наворочена модель з класу Мега.
Ключова відмінність в наявністі USB Host інтерфейсу, який дозволяє підключати контролер до різних пристроїв з інтерфейсом USB, включаючи телефони та інші пристрої на базі Android. USB Host інтерфейс реалізований на мікросхемі MAX3421e. Також як Mega 2560 плата має 54 цифрових входів / виходів (14 з яких можуть використовуватися як виходи ШІМ), 16 аналогових входів, 4 послідовних порти UART, кварцовий генератор 16 МГц, USB коннектор, роз'єм живлення, роз'єм ICSP і кнопка перезавантаження.

Arduino ADK підтримує кілька способів здійснення зв'язку з комп'ютером, іншими пристроями Arduino або микроконтроллерами. ATmega2560 має 4 порти послідовної передачі даних UART для TTL. Встановлена ​​на платі мікросхема ATmega8U2 направляє один з інтерфейсів через USB, надаючи віртуальний COM порт програмами на комп'ютері (машинам під упровленіем Windows для коректної роботи з віртуальним COM портом необхідно .inf файл, системи на базі OSX і Лінукс, автоматично розпізнаю COM порт).
Утиліта моніторингу послідовної шини (Serial Monitor) середовища розробки Arduino дозволяє посилати і отримувати текстові дані при підключенні до платформи. Світлодіоди RX і TX на платформі будуть мигати при передачі даних через мікросхему ATmega8U2 і USB підключення (але не при використанні послідовної передачі через висновки 0 і 1).
Бібліотекою SoftwareSerial можливо створити послідовну передачу даних через будь-який з цифрових виводів Mega ADK.
ATmega2560 підтримує інтерфейси I2C (TWI) і SPI. В Arduino включена бібліотека Wire для зручності використання шини I2C. Більш детальна інформація знаходиться на сайті Wiring. Для зв'язку з SPI, використовується бібліотека SPI.
USB host інтерфейс дозволяє Arduino ADK взаємодіяти з будь-якими пристроями, що мають USB порт. Наприклад, телефонами, управляти камерами Canon, підключати клавіатури, ігрові контролери і т.п.

Драйвери http://arduino.cc/en/uploads/Main/Arduino_ADK.zip

Платформа Android 3.1 (а так само Android 2.3.4) надала технологію Android Open Accessory, яка дозволяє сторонньому обладнанню з USB взаємодіяти з пристроями під керуванням Android в спеціальному режимі «додаткового обладнання». До такого обладнання відноситься і Arduino ADK. Коли Android-пристрій перебуває в цьому режимі, Arduino ADK виступає в ролі USB-host (воно дає живлення і опитує пристрої), а саме Android-пристрій виступає в ролі підключеного USB-пристрою. Arduino ADK дає живлення для Android-пристроїв, дозволяє ініціювати з'єднання і потім взаємодіяти з ними за допомогою простого протоколу «Android accessory protocol»

Схема http://download.arduino.org/products/ME ... ematic.pdf
Відповісти

Повернутись до “Arduino Mega”