Що воно таке Arduino Micro і з чим його їдять?

Найменша за фор-фактором модель Arduino що володіє широким спектром корисних характеристик. Мініатюрні розміри при виликиому функціоналі . Опис, характеристики та оглядові параметри виводів Arduino Micro (Pro Micro)
Відповісти
Аватар користувача
Arduino
Site Admin
Повідомлень: 99
З нами з: 16 травня 2017 18:18

Що воно таке Arduino Micro і з чим його їдять?

Повідомлення Arduino »

Настільки багато є модифікацій Arduino, що можна заплутатись. Щоб було легше , відразу означимо що модель Micro - це мініатюрна копія Leonardo (Всього 48×18 мм). Це так само, як модель Mini - це мініатюрна копія UNO. Через форм-фактор не можна без хитрощів встановлювати плати розширення Arduino (шілди). В такому випадку лишається з'єднання з додатковими модулями проводами або через макетну плату.
micro-for.jpg
Відмінність від базової моделі полягає у відсутності власного гнізда для зовнішнього живлення, але воно може бути підведено безпосередньо до контакту Vi. В іншому, начинка і способи взаємодії збігаються з Arduino Leonardo. Він також має один мікроконтролер ATmega32u4 і для прошивки через USB, і для виконання програм; також може виступати в ролі клавіатури або миші; надає таку саму кількість пам'яті, цифрових, аналогових і ШІМ-портів.
Це найдорожча модель з серії мініатюрних форм-факторів. Але різниця в ціні - не суттєва.
Відповісти

Повернутись до “Arduino Micro”