- Микроконтроллер ATmega168
- Робоча напруга 3.3 В або 5 В (в залежності від моделі)
- Вхідна напруга 3.35-12 В (модель 3.3 В) або 5-12 В (модель 5 В)
- Цифрові Входи / Виходи 14 (6 з яких можуть використовуватися як виходи ШІМ)
- Аналогові входи 6
- Постійний струм через вхід / вихід 40 мА
- Флеш-пам'ять 16 Кб (2 використовуються для завантажувача)
- ОЗУ 1 Кб
- EEPROM 512 байт
- Тактова частота 8 МГц (модель 3.3 В) або 16 МГц (модель 5 В)
Входи і Виходи
Кожен з 14 цифрових виводів Pro, використовуючи функції pinMode (), digitalWrite (), і digitalRead (), може налаштовуватися як вхід або вихід.
Виходи працюють при напрузі 3,3 В.
Кожен вихід має навантажувальний резистор (стандартно відключений) 20-50 кОм і може пропускати до 40 мА. Деякі виводии мають особливі функції:
Послідовна шина: 0 (RX) і 1 (TX). Виводи використовуються для отримання (RX) і передачі (TX) даних
TTL. Дані висновки мають з'єднання з висновками TX-0 і RX-1 блоку з шести висновків.
Зовнішнє переривання: 2 і 3. Дані висновки можуть бути налаштовані на виклик переривання або на молодшому значенні, або на передньому чи задньому фронті, або при зміні значення. Детальна інформація знаходиться в описі функції attachInterrupt ().
ШІМ: 3, 5, 6, 9, 10, і 11. Будь-який з висновків забезпечує ШІМ з роздільною здатністю 8 біт за допомогою функції analogWrite ().
SPI: 10 (SS), 11 (MOSI), 12 (MISO), 13 (SCK). За допомогою даних висновків здійснюється зв'язок SPI, яка, хоча і підтримується апаратною частиною, не включена в мову Arduino.
LED: 13. Вбудований світлодіод, підключений до цифрового виходу 13.
Якщо значення на виведення має високий потенціал, то світлодіод горить. На платформі Pro Mini встановлені 6 аналогових входів, кожен дозволом 10 біт (тобто може приймати одну тисячу двадцять чотири різних значення). Чотири з них розташовані на краю платформи, а інші два (входи 4 і 5) ближче до центру. Вимірювання відбувається відносно землі до значення VCC.
Деякі висновки мають додаткові функції:
I2C: A4 (SDA) і A5 (SCL). За допомогою висновків здійснюється зв'язок I2C (TWI), для створення якої використовується бібліотека Wire.
Існує додатковий висновок на платформі: Reset. Низький рівень сигналу на виводі перезавантажує мікроконтролер. Зазвичай застосовується для підключення кнопки перезавантаження на платі розширення, що закриває доступ до кнопки на самій платі Arduino.
Зв'язок
На платформі Arduino Pro Mini встановлено кілька пристроїв для здійснення зв'язку з комп'ютером, іншими пристроями Arduino або мікроконтроллерамі.
ATmega168 підтримує послідовний інтерфейс UART TTL, здійснюваний виводами 0 (RX) і 1 (TX).
Моніторинг послідовної шини (Serial Monitor) програми Arduino дозволяє посилати і отримувати текстові дані через підключення USB. Бібліотекою SoftwareSerial можливо створити послідовну передачу даних через будь-який з цифрових виводів Pro Mini.
ATmega168 підтримує інтерфейси I2C (TWI) і SPI.
В Arduino включена бібліотека Wire для зручності використання шини I2C. Більш детальна інформація знаходиться в документації. Для використання інтерфейсу SPI зверніться до технічних даних мікроконтролера ATmega168.
Габаритні розміри друкованої плати Pro Mini складають 1,8х3,3 см.