Правила форуму і публічний договір

Правила використання "Arduino (https://forum.arduinka.biz.ua)"
Відповісти
Аватар користувача
Arduino
Site Admin
Повідомлень: 99
З нами з: 16 травня 2017 18:18

Правила форуму і публічний договір

Повідомлення Arduino »

Шановні гості та учасники форуму.

Форум про ARDUINO електроніку ( https://forum.arduinka.biz.ua - далі: "Форум") - інтернет ресурс публічного використання і вимагає схвалення публічної оферти - умовного договору, в якому встановлені правила використання. Реєструючись на сайті, Ви схвалюєте такі правила і зобов'язуєтесь їх виконувати. У разі їх порушення адміністрація Форуму залишає за собою право без додаткових повідомлень прийняти будь-які заходи. Наш Форум модерується, тобто додавання деяких повідомлень відбувається відразу, а деяких після схвалення. Видалення повідомлень не відповідають справжнім правилам відбувається з деякою затримкою. Адміністрація може без додаткових пояснень активувати примусову модерацію повідомлень. Всі теми і повідомлення відображають думки авторів, і адміністрація Форуму ніякої відповідальності за їх зміст не несе.
Починайте роботу на Форумі з ознайомленням "Питання та відповіді" (FAQ) в якому викладені всі принципи і методи роботи з інтерфейсом Форуму

Зображення
1. Проявляйте повагу до всіх учасниками і гостям форуму.
2. На форумі заборонено використання ненормативної лексики. Працює "автоцензор"
3. Розміщуйте теми у відповідному розділі Конференції. Чи не дублюйте теми або повідомлення в різних Форумах. Назва теми формулюйте точно і повністю без скорочень. Замість "Прошу допомогти" або "Порадьте" використовуйте іконки тим при оформленні. Використовуйте "Пошук" для запобігання дублюванню.
4. У зареєстрованих на Форумі користувачів (після публікації 10 повідомлень) з'являється можливість редагувати і видаляти свої повідомлення. Не можна видаляти повідомлення на яке дано відповідь. Зміна змістовної частини повідомлення вважається порушенням Правил форуму.
5. Заборонена реклама власних сайтів і ресурсів зі сторонньою тематікой.Прі виявленні подібних порушень аккаунт блокується на 30 днів або ж віддаляється при повторному порушенні.
6 Дозволено використовувати посилання на інші сайти, якщо посилання і сторінки носять інформативний характер, а не є явною або прихованою рекламою.
7. Заборонено переводити теми на обговорення на інші ресурси.
8. Не зловживайте зайвим цитуванням. Використовуйте функцію "цитувати виділений фрагмент"
9. Модератор може на свій розсуд відредагувати або видалити ваше повідомлення, якщо воно суперечить правилам форуму, про що повідомляє автору. Заборонено повтоpно pазмещения стеpтих адміністpаціей повідомлень.
10. За порушення Правил Форуму та вимог модераторів учасник може бути попереджений або відключений від форуму на 30 днів.
11. Претензії учасників форуму до дій Адміністратора або Модератора повідомляються через особисті повідомлення або поштою. Публічні претензії у вигляді повідомлень на форумі заборонені.
12. Ваші повідомлення не повинні бути "спамними" -повинні мати сенс, зрозумілий всім. Не можна "флудити" - розсилати повідомлення з частотою що перевищує 1 повідомлення раз в 15 сек
13. Зареєстровані користувачі, які не беруть участь в його роботі протягом 365 днів видаляють з учасників при оптимізації даних Форуму.
14. Адміністратор залучає до роботи на Форумі модераторів і має право в будь-який момент припинити такі функції учасника на свій розсуд. Модератори виконують Функції спостереження за дотриманням Правил Форуму.
15. Дозволено розміщувати на Форумі рекламну інформацію на комерційній основі за погодженням з Адміністрацією

Зображення
На форумі заборонено:
- використовувати постійно включений CAPSLOCK (великі літери) при написанні повідомлень і тим
- написання повідомлень без коментарем і тексту (тільки картинки)
- привласнення Ніка (логіну) з використанням WWW
- використання в підписі учасника URL сайтів і адрес
- вказівка в анкеті сайту, який не належить до вашої електронної адреси
- обговорення політичних подій, прояви релігійної, расової, статевої, національної та іншої дискримінації
- оголошення комерційного характеру не в спеціально відведеному для цього розділі
- розміщення інформації безпідставно дискредитує юридична або фізична особа
- розміщення фото порнографічного характеру
- реєстрація двох або більше акаунтів одним користувачем.

Деякі обмеження:
- Вставлені картинки з сторонніх ресурсів за посиланням відображаються в розмірі не більше 800х600, при більшому розмірі вони зображені іконкою-кнопкою
- кількість вкладень в повідомленні: чи не більше 5
- максимальний розмір файлу: 300К
- піднімати тему дозволено не частіше ніж один раз на 10 днів
- максимальна кількість посилань в повідомленні: 1
Відповісти

Повернутись до “Arduino форум - правила”